Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Utworzony przez krismiszcz, 27 listopada 2010 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Po Ulicy w sensie po poboczu bo zaraz mnie zjadą to czego chodzisz po ulicy widzisz czego tak piszesz hahahah same Mesjasze na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak obrońcy Pani Iwony pisali byście jak by nie daj Boże w ten dzień i o tej godzinie w tym samym miejscu kiedy był wypadek na poboczu szło wasze dziecko??Nie wazne jest kto prowadził! wszyscy którzy jechali tym autem powinni ponieść konsekwencje! Byli pod wpływem alkoholu! nic ich nie usprawiedliwia! Życze tej kobiecie żeby przeżyła i będę się za to modliła,niech żyje dla swoich dzieci które napewno jej potrzebują,jak równiez dlatego by poniosła konsekwencje tego czyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wnikam w to kim jest Pani Iwona czym się zajmuje, nie obchodzą mnie tez jej relacje z mężem, status społeczny, jej znajomi ani nic z prywatnych spraw!to jest forum o wypadku! a nie o Pani Iwonie! wiec zastanówcie się ludzie co piszecie! jeśli chcecie coś powiedzieć o tej kobiecie to bądźcie na tyle dorośli i podajcie swoje imię i nazwisko! bądź powiedźcie to tej kobiecie w twarz, jej albo komuś z jej rodziny!Nie uważacie ze to trochę nie tak wywlekać tu brudy z życia kobiety?!Nie myslicie co czuja dzieci czytając jak obcy ludzie piszą o ich matce takie rzeczy? Nie bronie tej kobiety, jechała tym autem, wszyscy obecn w samochodzie byli pod wpływem alkoholu, nie powinni jechac! uważam że wszyscy sa winni,,łacznie z ta Pania! nie wyobrażam soebie jak by poboczem szli ludzie!!ale to nie oznacza ze trzeba wyciagac brudy ( nie zawsze prawdziwe) z jej zycia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kama napisał:
nie wnikam w to kim jest Pani Iwona czym się zajmuje, nie obchodzą mnie tez jej relacje z mężem, status społeczny, jej znajomi ani nic z prywatnych spraw!to jest forum o wypadku! a nie o Pani Iwonie! wiec zastanówcie się ludzie co piszecie! jeśli chcecie coś powiedzieć o tej kobiecie to bądźcie na tyle dorośli i podajcie swoje imię i nazwisko! bądź powiedźcie to tej kobiecie w twarz, jej albo komuś z jej rodziny!Nie uważacie ze to trochę nie tak wywlekać tu brudy z życia kobiety?!Nie myslicie co czuja dzieci czytając jak obcy ludzie piszą o ich matce takie rzeczy? Nie bronie tej kobiety, jechała tym autem, wszyscy obecn w samochodzie byli pod wpływem alkoholu, nie powinni jechac! uważam że wszyscy sa winni,,łacznie z ta Pania! nie wyobrażam soebie jak by poboczem szli ludzie!!ale to nie oznacza ze trzeba wyciagac brudy ( nie zawsze prawdziwe) z jej zycia!!
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców tragedii!!!!Może w ten sposób ocalimy czyjeś zdrowie,nasze.Łatwiej jest zapobiegać niż potem rozpisywać się na forum i kopać leżącego.Jeśli zaczniemy większa uwagę zwracać to możemy zapobiec wypadkowi i nie ważne czy to ktoś z rodziny,znajomy czy obcy nam człowiek,nie ważne czy się obrazi ,pogniewa to jest nic z tym że może zapobiegliśmy nieszczęściu!!!!!!!!!! Może po jakimś czasie dotrze to do niego że uratowaliśmy niewinnych ludzi przed jego lekkomyślnością ale też i jego jako niedoszłego sprawcę!!!! Pomyślcie o tym ,dużo tez zależy też od nas samych.Mam nadzieję że pomyślicie o tym.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców tragedii!!!!Może w ten sposób ocalimy czyjeś zdrowie,nasze.Łatwiej jest zapobiegać niż potem rozpisywać się na forum i kopać leżącego.Jeśli zaczniemy większa uwagę zwracać to możemy zapobiec wypadkowi i nie ważne czy to ktoś z rodziny,znajomy czy obcy nam człowiek,nie ważne czy się obrazi ,pogniewa to jest nic z tym że może zapobiegliśmy nieszczęściu!!!!!!!!!! Może po jakimś czasie dotrze to do niego że uratowaliśmy niewinnych ludzi przed jego lekkomyślnością ale też i jego jako niedoszłego sprawcę!!!! Pomyślcie o tym ,dużo tez zależy też od nas samych.Mam nadzieję że pomyślicie o tym.Pozdrawiam.
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ... Ps. Piłeś ? nie jedz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa19 napisał:
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ... Ps. Piłeś ? nie jedz !
nie piles wypij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa19 napisał:
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...Ps. Piłeś ? nie jedz !
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iii napisał:
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A teraz rozpisywać się na forum !!!!! MOŻE LEPIEJ JEST REAGOWAĆ ZA W CZASU NIŻ PO !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iii napisał:
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ona' timestamp='1292749616' post='408093'] Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu. ty jesteś chyba nie tak głupia jak bezmyślna :)skoro baba ponad 40letnia nie ma rozumu to ma go mieć 20 kilku letni chłopak?Chyba wszyscy znają właściwą odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osienka napisał:
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę.. Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę" Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach... Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD! Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże... ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę... To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył.. Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I Pozdrawiam Ośka
najbardziej wiarygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg.html http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg.html http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...